Bazárek u Zebry

Bazárek funguje jako výcvikové pracoviště pro klienty sociální rehabilitace Vrátka. Pod vedením pracovníků v sociálních službách klienti třídí oblečení, žehlí, vytváří cenovky a učí se komunikovat se zákazníky.  Klienti  které později mohou uplatnit ve stálém zaměstnání.

Klienti sociální rehabilitace nepobírají plat, nejsou zde zaměstnáni, ale chodí sem do výcviku. Záleží pouze na nich, kolikrát v týdnu a na kolik hodin. S každým klientem je veden individuální plán, co se chce na provozovně naučit a v čem potřebuje zdokonalit.

Bazárek působí jako prodejna na Hasskově ulici a ve vedlejším domě má i svůj sklad, kde dochází ke třídění a žehlení oblečení.

V Bazárku můžete zakoupit pěkné kousky pro malé i velké, pro kluky i holky, vyberou si zde dámy i pánové. A najdou se tu i nějaké knížky, různé hry a plyšové hračky. Pokud se u nás neobléknete hned napoprvé, nebuďte smutní! Určitě se vám vyplatí znovu vrátit, protože máme super nízké ceny. Nakoupené oblečení Vám jistě udělá radost a Vaši peněženku nezruinuje! Dají se tu najít opravdu pěkné kousky! A za přívětivé ceny!

Zisk z prodaných věcí slouží jako spolufinancování služby sociální rehabilitace a díky ni, můžeme opět nakoupit klientům nové pomůcky či vybavení prodejny a skladu.

Otevřeno: PO, ÚT, ST, PÁ 9 -17 , ČT 9-13

Služba sociální rehabilitace je poskytována bezplatně

Služba je financovaná z dotací Města Třebíče, Kraje Vysočina a od 1. 7. 2022 z projektu: Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt VII

778 724 720