Kavárna Vrátka

Najdete nás v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO na adrese L. Pokorného 29/42. Naše kavárna se od těch, které znáte, malinko liší – obsluhují v ní handicapovaní, kteří tak mají možnost začlenit se do běžného života.

Co u nás najdete

Ochutnat u nás můžete kávu a další nápoje, ale také zákusky, které připravujeme přímo v naší pekárně. Nejedná se tedy o zboží dodávané velkými řetězci, ale o zákusky, jejichž chuť bude jistě srovnatelná s těmi, které Vám pekla maminka či babička. Používáme staré tradiční postupy, čerstvé suroviny. Obsluha se těší na každého zákazníka s kterým může prohodit milé slovo.

Naše prostory jsou samozřejmě plně bezbariérové. Vozíčkáři jsou u nás vítáni.

Pronájem prostoru

Kavárnu si můžete pronajmout i pro vaši rodinnou oslavu či posezení s přáteli a objednat si občerstvení podle vaší chuti.

Otevírací doba:


PO – NE 10–18 (říjen – duben)

PO – PÁ 10 – 16 (květen – září)

Přes letní sezónu (květen – září) je tato kavárna rozšířena o prostor kousek v ulici. Pracovně tuto letní kavárnu nazýváme „Kavárna v Pohybu“. Najdete ji na adrese: L.Pokorného 56/19 v prostorách krásné bylinkové zahrádky. Přijďte se zažít ten krásný relax, které toto prostředí nabízí.

Zákazníci o nás napsali:

„Výborné zákusky za super ceny v dnešní době, jste šikulky.“

„Kavárna Vrátka a kavárna v KC Moravia máme to u vás moc rádi.“

776 840 468