Pedikúra Vrátka

Nechte se hýčkat v našem pedikérském salónu, který najdete na adrese: L.Pokorného 56/19, Třebíč (zvoňte na zvonek pedikúra).

Na provozovně pracují dvě pedikérky Ivana Kratochvílová (737 000 440) a Marie Tomšíková (603 565 582). Na pedikúru je třeba se předem objednat. Pokud byste nemohli přijít k nám, není problém přijet za Vámi. V tomto případě si navíc účtujeme i cestovní náhrady.

ÚT: Marie Tomšíková

Čt: Ivana Kratochvílová

CENÍK SLUŽEB:

Základní pedikúra (mokrá) – změkčující lázeň s Rochovou solí + hypermanganem, odstranění zrohovatělé kůže skalpelem, dezinfekce Allpresan proti mykóze, úprava nehtů a vyčištění nehtového valu, ošetření krému Gehwol – 470,- Kč

Mokrá pedikúra – posilující pokožku vitamíny – změkčující Bielenda přírodní lázeň z kozího mléka, zabraňující pocení nohou s obsahem vápníku, forsforu, hořčíku, zinku a vitamínu A,C a D nebo Gehwol osvěžijucí bylinná koupel včetně přírodních esenciálních olejů z levandule a rozmarýnu, odstranění zrohovatělé kůže skalpelem, dezinfekce – Allpresan proti mykóze, úprava nehtů a vyčištění nehtového valu –490,-Kč

Lakování odmaštění nehtů, 2 vrstvy laku, sušič laku – 80,-Kč

Peeling – 70,- Kč

Stříhání nehtů+základní rozmáčení – 150,-Kč

Masáž plosek (slunečnicovým olejem s esencemi) – 70,-Kč

Ošetření kuří oko, zarostlé nehty – od 50,-Kč

Samostatná masáž + namáčení – 140,-Kč

Stříhání nehtů – 120 Kč

Ošetření kosmetikou Just40,- Kč

Činnost provozovny úzce navazuje na projekt „Poprvé či znovu“ dotovaný z ESF ČR, který byl zaměřen na vzdělávání hendikepovaných a v jehož rámci proběhl odborný vzdělávací kurz Pedikúra včetně nehtové modeláže.

Podpora osob s hendikepem

I na tomto pracovišti pracují osoby s různým zdravotním hendikepem.

603 565 582